Subiektywnie o…

@yasiek poleca, czyli na co warto iść do kina

Od dłuższego już czasu obserwuję jednego takiego jegomościa który, widział chyba wszystkie filmy jakie były wyświetlane w kinie. Mota tu o Panu Janku Urbanowiczu. Jak sam pisze na prowadzonej przez sobie stronie, malefilmidlo.pl, którą polecam wszystkim tym którzy nie wiedzą co warto zobaczyć:

Jestem po postu Jasiek (lub yasiek). Jestem fanem kina, telewizji i bardzo wielu rzeczy związanych z ruchomymi obrazami. Filmy to moja pasja, tak samo jak rozmowy o nich. Z tej pasji właśnie zrodziło się Małe Filmidło

Zasadniczo zawsze kieruję się opinią Janka jeśli chodzi o wybór filmów. Ostatni wybór tego co chcę zobaczyć jest jeszcze prostszy a to z tego powodu, że @yasiek zaczął publikować krótkie mini-recenzje filmu. Są to kilkuminutowe filmiki które Janek nagrywa zaraz po wyjściu z kina. Zachęcam do obserwowania go na Facebooku, Twitterze czy YouTube oraz do zaglądania na malefilmidlo.pl oraz słuchania podcastu który nagrywa. Wszystkie niezbędne linki znajdziecie na wspomnianej wcześniej stronie.