Subiektywnie o…

Pebble 2.0

Już od kilku dni dostępna jest aktualizacja oprogramowania do smart-zegarka jakim jest Pebble. Aktualizacja wprowadza bardzo dużo zmian oraz usprawnień. Pierwszą z nich jaką widać na pierwszy rzut oka jest nowa wersja aplikacji w której dodano opcję instalacji nowych cyferblatów (chociaż niektóre z nich poza informowaniem nas o tym która jest obecnie godzina pokazują masę innych, przydatnych informacji) oraz, to nowość, instalację aplikacji które sprawiają, że zegarek jest jeszcze bardziej smart.

Kolejną, bardzo ważną zmianą, którą zauważyłem jest wydłużony czas pracy na jednym ładowaniu. Wcześniej zdarzało się, że baterię trzeba było ładować już po paru dniach a bateria w moim iPhone 5 nie wytrzymywała całego dnia (przy sparowanych urządzeniach). Teraz wygląda to znacznie lepiej.
Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na zakup swojego smart-zegarka to szczerze polecam Pebble. Kosztuje tylko 150 USD i na prawdę wart jest swojej ceny. A jeśli nie podoba się Wam wersja plastikowa możecie też zamówić wersję Steel. Zegarek można zamówić na tej stronie.