Subiektywnie o…

A potem mają pretensje, że nikt ich nie lubi, że ludzie się ich boją

Po kolei. Zobacz poniższy filmik:

Allah Akbar! #iDresden

A post shared by Wojtek Pietrusiewicz (@moridin) on

Film został nagrany przez Wojtka który wraz z ekipą iMagazine uczestniczył w „staniu w kolejce” po nowego iPhonea 6/6 Plus. Z początku wszystko było ładnie, składnie i kulturalne. Ale do czasu. Jak można przeczytać w relacji na żywo im bliżej godziny otwarcia tym coraz więcej buraków i debili, którzy zachowują się po prostu skandalicznie. Żyjemy w XXI a czasami odnoszę wrażenie, że niektórzy zatrzymali się jeszcze w średniowieczu albo i wcześniej. Zero kultury osobistej, zero mózgu. Inaczej się tego nie da określić.

Wojtek Pietrusiewicz:

Przed Altmarkt Galerie stoi kolejka składająca się z Czeczenów z Belgii, Arabów z Niemiec i Ukrainców z Kijowa (nie są to separatyści).

Patrząc na powyższy filmik dochodzi się do wniosku, że jednak Arabowie i Ukraińcy to prostacy. Przepraszam za takie określenie ale inaczej się tego nie da określić. Nie chodzi mi o to, że skandowali coś tam o swoim kraju czy cokolwiek innego. Chodzi mi o sposób w jaki się to odbywa oraz o miejsce ich manifestacji. W zasadzie powyższą sytuację można skomentować jednym zdaniem: Inteligentni ludzie tak się nie zachowują.

I na koniec. Marcin Gruszka, Rzecznik Prasowy Play także opisuje swoje, niemiłe wrażenia związane ze staniem w tej kolejce.

Foto: iMagazine.pl

 • anommal

  Inteligentni ludzie nie krytykują całego narodu z powodu zachowania kilku buraków.

  • Ja nie krytykuję tylko tych dwóch narodowości. Powyższy przykład pokazuje dla czego o pewnych rzeczach myślimy tak a nie inaczej.

  • Ja nie krytykuję tylko tych dwóch narodowości. Powyższy przykład pokazuje dla czego o pewnych rzeczach myślimy tak a nie inaczej.

   • „Patrząc na poniższy filmik dochodzi się do wniosku, że jednak Arabowie i Ukraińcy to prostacy.”
    and you failed.

    • Lard Vader

     Nie rozumiesz po fanbojsku. ;-)
     Przecież tu nie chodzi o precyzję wypowiedzi, logikę czy inne ważne w komunikacji rzeczy. Chodzi o to, że ON MA IPHONE’a, rozumiesz??!!!111jedenjeden

    • To nie fanbojstwo, to bucera, ot.

   • Lard Vader

    Napisałeś w stylu „pojechały biedne polaczki z ostatnim groszem poczuć się, jak zamożny Europejczyk”. Zapewne nie bez powodu.

 • tomekk33 .

  Nie boisz się, że przeczyta to jakiś terrorysta? ;)

 • Pingback: Tim Cook: Jestem dumny z bycia gejem – WebConsumer Blog()

 • Pingback: Black Friday, jak to tak na prawdę jest – WebConsumer Blog()