Subiektywnie o…

Apple Beta Software Program dostępny dla każdego

Po tym jak Apple zdecydowało się na uruchomienie publicznej bety dla OS X od dzisiaj mamy możliwość [1] zapisania się do publicznych testów mobilnego systemu Apple. Jeśli jesteście zainteresowani zapisaniem się do testów można to zrobić na tej stronie. Enjoy

PS: pamiętajcie, że nowe wersje iOS mają oznaczenie beta i od czasu do czasu mogą pojawić się w nich problemy z funkcjonowaniem samego systemu jak i niektórych aplikacji. Może a nie musi bo jak pisze Norbert:

Ja jak wiecie jestem maniakiem aktualizacji i uwielbiam wszelkie wersje beta. Sam nie wiem kiedy ostatnio miałem jakieś urządzenie Apple w publicznej wersji, na pewno było to dawno temu. Używam systemów w wersji beta na głównych urządzeniach zazwyczaj już od wersji beta 1. Teraz zaś powiem Wam rzecz najciekawszą, jedyny problem który uniemożliwił mi zwyczajne korzystanie z tego urządzenia miałem przy instalacji publicznej wersji iOS czyli niesławnego iOS 8.0.1. W przypadku wersji beta nigdy(!) nie miałem żadnej blokady. Oczywiście zdarzały się sytuacje, że jakiś program nie działał, albo czasem się wsypywał, ale nigdy to nie zablokowało mojej pracy.

  1. 1. choć jak na razie nie wszędzie bo program startuje partiami