Subiektywnie o…

Radio ZET – jak skutecznie SPAMować słuchaczy

Każdy kto słucha radia wie, że praktycznie w każdym z nich organizowany jest jakiś konkurs, w którym można wygrać niemałe pieniądze. Nie inaczej sprawa wygląda w przypadku Radia ZET. W Loterii Radia ZET można wygrać 500 000 zł co jest kuszące.
Nigdy nie brałem udziału w takich konkursach gdyż nie odczuwałem takiej potrzeby. Pewnego dnia stwierdziłem, że w sumie niewiele stracę (raptem parę złotych) a zobaczę jak to faktycznie wygląda.
Wysłałem SMS pod wskazany numer i zaczęła się zabawa. Po chwili dostałem kolejnego SMS-a, odpowiedziałem, i kolejnego, na którego też odpowiedziałem. I w sumie odpowiedziałem na 6 wiadomości wysłanych przez Radio ZET. I na tym zabawa się skończyła a przynajmniej skończyć się powinna. Od piątku 9. czerwca dostałem w sumie 78 wiadomości. To trochę sporo zwłaszcza, że ostatni SMS wysłany na tą durną jak się okazało loterię wysłałem tego samego dnia o 16:29. I od tej pory Radio ZET z uporem maniaka codziennie zachęca mnie do wysłania kolejnego SMS-a atakując mnie swoimi wiadomościami.

Na koniec: Radio ZET nie róbcie tak. Wasi słuchacze nie są aż tak głupi, żeby nie wiedzieć o tym, że macie jakąś loterię. W koło o niej mówicie na swojej antenie i wysyłanie takiego SPAMU w niczym nie pomoże.
Poniżej jak widać ogrom SMS-ów jaki dostałem.

Jeśli nie chcecie otrzymywać kolejnych SMS-ów zachęcających do udziału w konkursie:

Z numeru telefonu, na który przychodzą dodatkowe informacje należy wysłać sms -a o treści: STOP na bezpłatny numer 80198 lub e-mail na adres: reklamacje@radiozet.pl podając numer telefonu, na który wysyłane były informacje.